Balkan Muhacirlerinin yardımlaşma ve dayanışma platformu
REKLAM ALANI

Balkan News

Bosna Hersek merkezli Balkan News dijital haber mecrası, Balkan coğrafyasındaki gelişmeleri sıcak olan aktaran bir platformdur.

Balkan News
REKLAM ALANI

Bosna Hersek merkezli Balkan News dijital haber mecrası, Balkan coğrafyasındaki gelişmeleri sıcak olan aktaran bir platformdur.

Balkan News isimli oluşum Bosna Hersek merkezlidir ve Balkan ülkeleri hakkında gündemi yakında takip ederek okuyucularla ve izleyicilerle buluşturmaktadır. Başlıca Balkanlar hakkında genel bilgiler veren dijital platform aynı zamanda bu coğrafyadaki ekonomi, yaşam ve spor gibi konulara da değinmektedir.

Balkan News, Balkan gündemindeki son gelişmelerin yanı sıra Balkanlar’ı Tanıyalım köşesinde bu bölgelerdeki ülkelerin gezilecek önemli turistik yerlerine ve yaşam stillerine de yer vermektedir. Balkan ülkelerini ziyaret etmek isteyen kişiler için faydalı bir kaynak olan bu köşe, farklı gezi kaynakları arayanlar için oldukça ideal.

Balkan News’in internet sitesinde yayınladığı yazılı haberler ve videolarının yanı sıra sosyal medya platformlarında da aktif bir yayın hayatı mevcuttur. İnternet sitesine üye olarak son gelişmeleri daha hızlı takip edebilir veya sosyal medya platformlarında takip ederek gündeme yakından hakim olabilirsiniz.

Balkan News dijital platformu özellikle Balkan kökenli kişilerin firmalarını tanıtmak için sıklıkla reklam verdiği güncel haber mecralarından biridir.

Balkan News’in başlıca ilgilendiği konular şunlardır:

  • Balkan coğrafyalarında yer alan başta Bosna Hersek olmak üzere; Makedonya, Bulgaristan, Kosova ve Sırbistan gibi ülkelerin son dakika gelişmelerini kamuoyu ile paylaşır.
  • Balkan ülkelerine dair turistik veya kültürel bilgilerin yer aldığı blog içerikleri yayınlar, böylelikle bu ülkeleri ziyaret edecek kişiler için rehber niteliğinde bilgiler verir.
  • Analiz köşesinde güncel haberler hakkında yorumlarda bulunur ve kamuoyuna eleştirel bir bakış açısı kazandırır.
  • İnternet sitesinde dijital olarak yayınladığı yazılı ve videolu haberlerin yanı sıra sosyal medya platformlarında da aktif yayın akışı yapar.
  • Youtube kanalında aktif olarak güncel haberlerin videoları paylaşır.

Balkan News’i okumak için aşağıdaki seçeneklerden yararlanabilirsiniz:

  • Balkan News’in internet sitesine üye olarak veya düzenli ziyaret ederek gündemi yakından takip edebilirsiniz.

https://www.balkannews.com.tr/

Balkan News sosyal medya mecralarını takip ederek güncel haberlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/balkannews_tr/

https://www.facebook.com/BalkanNewsTR

https://www.youtube.com/balkaNA1

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ