Balkan Muhacirlerinin yardımlaşma ve dayanışma platformu
REKLAM ALANI

Kosovaport

osovaport, Balkan ülkelerinde gerçekleşen önemli konuları Türkçe olarak aktaran bir haber platformudur. Priştine/Kosova merkezli oluşum, balkan ülkelerinin haberlerini sıcak olarak aktarır ve bu coğrafyadaki kişiler tarafından sıklıkla takip edilmektedir.

Kosovaport
REKLAM ALANI

Kosovaport, Balkan ülkelerinde gerçekleşen önemli konuları Türkçe olarak aktaran bir haber platformudur. Priştine/Kosova merkezli oluşum, balkan ülkelerinin haberlerini sıcak olarak aktarır ve bu coğrafyadaki kişiler tarafından sıklıkla takip edilmektedir.

Kosovaport internet sitesi, Kosova’nın tek videolu Türkçe haber portalı olarak, özellikle Türkiye’de yaşayan Kosova kökenli kişiler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Platform Balkan ülkelerindeki siyaset, ekonomi, sağlık, eğitim, kültür-sanat, spor ve daha birçok konudaki gelişmeleri son dakika olarak aktarmaktadır.

Site, takibini üstlendiği Balkan haberlerinin yanı sıra internet sitesinde diğer birçok konuda hizmet sunmaktadır. Platformun Servisler köşesinde TRT haberlerini canlı yayın izleme imkanı sunan bir kategori bulunmaktadır. Bu kategori sayesinde Türkçe diğer haber platformlarına da erişim sağlamak mümkündür.

Sitenin sunduğu diğer olanaklardan birkaçı da canlı futbol ve kripto para takibi ve namaz vakitleridir. Ayrıca vizyondaki filmler ile ilgili de bir köşesi bulunan site, sanatı da yakından takip etmeye yardımcı olmaktadır. Haber platformunun bu kapsamlı hizmeti sayesinde tek bir sayfadan birçok talebinize yanıt bulabilirsiniz.

Balkan Türklerinin birçok konuda bilgi sahibi olabileceği bu platforma takipçileri de edindikleri bilgileri haber olarak gönderebiliyor.

Kosovaport’un başlıca ilgilendiği konular şunlardır:

  • Balkan Türkleri tarafından sıklıkla takip edilen site, bu coğrafyalardaki son gelişmeler hakkında hem yazılı hem de videolu haberler yayınlar.
  • Hem internet sitesinde hem de sosyal medya mecralarında son dakika haberleri paylaşır.
  • Sadece haber değil; futbol veya kripto para gibi konularda da güncel verileri sunar.
  • Kosovaport’u takip etmek için aşağıdaki seçeneklerden yararlanabilirsiniz.
  • İnternet sitesini düzenli ziyaret ederek son dakika gelişmelerinden kolaylık haberdar olabilirsiniz.

https://www.kosovaport.com/

Facebook hesabını takip ederek yayınlanan son haberlere en sıcak haliyle ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/Kosovaport/

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ