Balkan Muhacirlerinin yardımlaşma ve dayanışma platformu
REKLAM ALANI

Bulgaristanlı Oyuncu Vildan Vatansever

1980 yılında Bulgaristan’da dünyaya gözlerini açan Vildan Vatansever, oyunculuk ve radyoculuk gibi farklı sanat dallarında kendini göstermiş bir yetenektir.

Bulgaristanlı Oyuncu Vildan Vatansever
REKLAM ALANI

Bulgaristan Türkleri’nden olan Vatansever, henüz dokuz yaşındayken ailesiyle birlikte yaşadıkları zorluklar neticesinde Bulgaristan’ı terk ederek Bursa’ya yerleşmişlerdir. Üniversitede işletme öğrenimi gören Vatansever, eğitimine bir yenisini eklemek için İngiltere’nin yolunu tutmuş ve burada dil bilgisini geliştirmiştir. İngilizceyi kavradıktan sonra İstanbul’un yolunu tutan Vatansever, burada kamera karşısında performans ve drama eğitimi alarak yeteneklerini daha da perçinlemiştir.

Üniversite yıllarının ardından bir dönem yerel bir radyo istasyonunda mikrofonun başında radyoculuk da yapmıştır. Eğitim ve tecrübelerini birleştirerek sinema ve televizyon dünyasının kapılarını aralayan Vatansever, reklam filmleri ve dizi setlerinde gösterdiği performanslarla birçok başarılı projeye imza atmıştır. Vildan Vatansever şimdilerde sanat dünyasının sahnelerinde oyunculuk yaparak kariyerini ilerletmektedir.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ